Team

De groeps- en taakverdeling 2022-2023:

Groep:           Reguliere leerkrachten:                                         Werkdagen:

1/2A                Fabiola Bakker                                                       Maandag t/m donderdag

1/2A                Judy Disseldorp                                                     Vrijdag

1/2B                Annemiek Hoogeveen                                          Alle dagen m.u.v. 1 woensdag per 14 dagen

1/2B                Demi van As                                                            1x per 14 dagen op woensdag

3A                   Danny Jansen                                                          Maandag en dinsdag

3A                   Hanna Bookelman                                                  Woensdag t/m vrijdag

3B                   Demi van As                                                             Maandag en dinsdag

3B                   Ruth Witteman                                                        Woensdag t/m vrijdag

4                      Yvonne van Klink                                                     Maandag

4                      Carla Loonstra                                                         Dinsdag t/m vrijdag

5                      Ester Hartgers                                                          Maandag t/m woensdag

5                      Nelleke Koeleman                                                   Donderdag en vrijdag

5                      Lisanne Roozenbeek                                               Maandag en dinsdag  LIO stage (o.l.v. Ester)

6A                   Dyonne van Amsterdam                                         Maandag t/m vrijdag

6B                   Bianca van Oudenallen                                           Maandag t/m woensdag (LIO stage)

6B                   Douwina Vrijburg                                                    Donderdag en vrijdag

7                       Marian van Klink                                                    Maandag t/m woensdag

7                       Anika van Egmond                                                 Donderdag en vrijdag

8                      Henriëtte van Buuren                                             Maandag t/m donderdag

8                      Joukje de Vries                                                         Vrijdag

Speciale taken:

Ton Kuiters                                                              Directeur.

Joukje de Vries                                                       Waarnemend directeur op woensdag en donderdag.

                                                                                   Bouwcoördinator groep 5 t/m 8

Erwin Lebbink                                                        Intern Begeleider.

Danny Jansen                                                         Bouwcoördinator groep 1 t/m 4.

Ester Hartgers                                                        Rekenspecialist

Anika van Egmond                                                 Gedragsspecialist/Intern Begeleider.

Henriëtte van Buuren                                           Coördinator anti-pestgedrag.

Dyonne van Amsterdam                                       Gedragsspecialist.

Douwina Vrijburg                                                   Kindercoach.

Demi van As                                                             Kindercoach in opleiding

Marian van Klink                                                     Coördinator hoogbegaafde leerlingen (TOP). Interne Cultuurcoördinator.

Annemiek Hoogeveen                                            Onderwijskundig ICT-er.

Marjan Lauwers                                                       Administratieve ondersteuning directie.

Patricia van Zanten                                                 Leerkrachtondersteuner